Anasayfa » Adli Dosya Takibi » Danıştay Dosya Takibi

Danıştay Dosya Takibi

118 70 Adli Dosya Takibi ile hakkınızda açılmış bir davada olup olmadığını telefon ile öğrenebilirsiniz.  Yargıtay dosya sorgulama işlemidir. Bu işlemi de telefon ile  kolayca yapabileceksiniz. Bu  sayede artık adliye köşelerinde bekleme  derdine son dosya Sorgulama  118 70  ile artık cok hızlı  hemen oturdugunuz yerden  118 70’i  arayarak adlıyeye gitmeden dosyalarınızı takip edebilecelsiniz.

”Vatandaşlar adliyeye gelmeden cep telefonları ile 118 70 üzerinden haklarında açılan davaları doysa takibi ile  T.C. Danıştay Başkanlığı danıştay dosya takibi Sistemi ile, Danıştay’da görüşülen dosyalara ait bilgilerin internet üzerinden kullanıcılara ulaşmasını sağlayan bir sistemdir.118 70 sayesinde hem davalılar hem de davacılar sonuçları anlık olarak takip edebilmektedirler

Uyap dosya  sorgulamak için  e devlet şifresi olmadan da  Tc numaranızla  118 70 Üzerinden dava sorgulama işleminizi yapabilirsiniz.Yargıtay Dosya Sorgulama işlemi özellikle kuruma gitme gereksinimini ve orada saatlerce bekleme zorunluluğunu ortadan kaldırır.


Bir Cevap Yazın


e ticaret siteleri e ticaret paketleri sohbet fatih gelinlikçiler